• RSS

Statistics

  • Entries (709)
  • Comments (0)

Archives

Troferesultat 2018 

Posted by Maria Monday, January 21, 2019 12:54:00 PM

Troferesultat 2018>>

Stort Grattis till totalsegraren Madeleine Fantl och SE-UCH SPH III LD II SDV-BRUKS 17 KORAD Dobvoyage Iham

DCM screening lista uppdaterad 

Posted by Maria Sunday, January 20, 2019 6:28:00 PM

Uppdaterat med född kull 

Posted by Maria Monday, January 14, 2019 10:40:00 AM

Aktuella kullar >> är uppdaterad med en född kull

Ny omplacering 

Posted by Maria Sunday, December 23, 2018 2:21:00 PM

Ny omplacering 

Posted by Maria Thursday, November 29, 2018 6:37:00 PM

Protokoll från styrelsemöte 

Posted by Maria Wednesday, November 28, 2018 9:53:00 AM

Protkoll från medlemsmötet 

Posted by Maria Monday, November 26, 2018 2:36:00 PM

Valpar födda 

Posted by Maria Thursday, November 08, 2018 2:56:00 PM

Valpar födda, se under Aktuella kullar >>
 

Nytt protokoll 

Posted by Maria Monday, October 29, 2018 2:49:00 PM

Medlemsmöte 

Posted by Maria Sunday, October 21, 2018 10:09:00 AM

Medlemsmöte
 
Söndag 18 november kl 12:00
Södertälje BK
 

Dagordning kommer inom kort

Välkomna !

 

 

Page 2 of 71 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 40 70 > >>